تاریخ انتشار : پنجشنبه 3 آذر 1401 - 11:24
37 بازدید
کد خبر : 205012

دانلود زیرنویس فیلم A Christmas Open House 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم A Christmas Open House 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم A Christmas Open House 2022 در بازی رامکام تعطیلات با A Christmas Open House، یکی از چهار ویژگی اصلی که یک زوج در حال ساخت را با چند ستاره HGTV جفت می کند، وارد می شود. آیا قالب آزمایش شده و واقعی فیلم تعطیلات می تواند این بازسازی را انجام دهد یا

دانلود زیرنویس فیلم A Christmas Open House 2022 در بازی رامکام تعطیلات با A Christmas Open House، یکی از چهار ویژگی اصلی که یک زوج در حال ساخت را با چند ستاره HGTV جفت می کند، وارد می شود. آیا قالب آزمایش شده و واقعی فیلم تعطیلات می تواند این بازسازی را انجام دهد یا باید Discovery+ این ژانر را همانطور که هست رها می کرد؟

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم A Christmas Open House 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم A Christmas Open House 2022 کیتی استیونز (The Bold Type) نقش ملیسا را ​​بازی می کند، یک بازیگر حرفه ای خانگی در آتلانتا که در آخرین لحظه متوجه می شود که مادر تازه ازدواج کرده اش خانه دوران کودکی خود را می فروشد! با توجه به اینکه کمک به فروش خانه ها شغل واقعی اوست، او مدتی بیشتر در زادگاه کوچک خود می ماند تا به فروش کمک کند. البته یک چروک عاشقانه بالقوه وجود دارد: دیوید دوست دبیرستانی او (ویکتور راسوک از شک معقول) مشاور املاک و مستغلات است – و او می خواهد آن را بازسازی کند. کیتی و دیوید با چند نکته از دو جوان دیوید (با بازی ستاره های واقعی HGTV، بن ناپیر و ارین ناپیر)، وظیفه آماده سازی این خانه قدیمی را برای فروش بر عهده می گیرند. اما آیا بازسازی یک خانه با هم باعث می شود ملیسا برخی از احساسات قدیمی خود را نسبت به دیوید کشف کند؟ و آیا فروش این خانه فقط یک شغل برای دیوید است یا او حاضر است سرمایه گذاری دائمی تری انجام دهد؟

دانلود زیرنویس فیلم خانه باز کریسمس ۲۰۲۲ این به معنای مبهوت نیست، اما… برادران اموال. و من برنامه HGTV Home Town ارین و بن ناپیر را ندیده‌ام، اما احتمالاً شما را به یاد آن یکی نیز می‌اندازد! اگر نمی‌دانید که Discovery+ چگونه خود را از سایر سازندگان و عرضه‌کنندگان عاشقانه‌های تعطیلات ۹۰ دقیقه‌ای متمایز می‌کند، آن‌ها این کار را با در هم تنیدگی نمادهای واقعی – در این مورد، جلوه‌ها – از نمایش‌های پایدار بازسازی‌شان در روایت فیلم انجام می‌دهند. به عنوان مثال، ملیسا و دیوید از اتاق به اتاق خانه می گذرند و در مورد تمام تغییراتی که باید ایجاد شوند بحث می کنند – و طرح های کلی بر روی صحنه قرار می گیرند که نشان می دهد هر طراح چه تصوری دارد. این دقیقاً همان چیزی است که در Property Brothers اتفاق می افتد، با این تفاوت که اکنون در یک رامکام تعطیلات اتفاق می افتد … و این یک صحنه کامل است. این یکی از طولانی ترین صحنه های کل فیلم است. اتاق به اتاق، به شما می گویم!

زیرنویس فیلم A Christmas Open House 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس A Christmas Open House 2022 مونیکا گارسیا بردلی عادت زنانه. انجام شده. در واقع، او ممکن است عملکردی داشته باشد که ارزش تماشای کل فصل تعطیلات را داشته باشد. او نقش ملیسا BFF Gloria را بازی می‌کند، یک مادر شهری کوچک با یک شهر بزرگ. او حال و هوای جنی اسلیت دارد، برخلاف هر چیزی که در یکی از این فیلم‌ها در یکی از شخصیت‌های دوست صمیمی دیده‌ام. به معنای واقعی کلمه هر بار که او روی صفحه نمایش می‌شود، خنده‌های واقعی می‌آورد – منظورم این است که اولین خط او این است: “خیلی تشنه؟” یکی از برجسته‌ترین صحنه‌ها صحنه‌ای است که در آن گلوریا باردار از ملیسا نمونه‌برداری واقعی از تخم‌مرغ‌ها را از طرف خود می‌گیرد و ملیسا را ​​تشویق می‌کند تا “احساسات دهان” را برای او شرح دهد.

ورود Discovery+ به کسب و کار رامکام تعطیلات ممکن است عجیب به نظر برسد، اما در واقع یک تطابق بسیار منطقی است. این فیلم‌ها در حال حاضر افرادی را بازی می‌کنند که خود مبتکر و صاحب کسب‌وکارهای کوچک هستند که یا در یک شهر کوچک زندگی می‌کنند یا به یک شهر کوچک سفر می‌کنند، و بسیاری از آنها معمار یا تهیه‌کننده غذا، نانوا یا طراح هستند. چرا به یک برنامه HGTV یا Food Network متصل نمی‌شوید، یا نقش حمایتی را به یکی از ستاره‌های شبکه نمی‌دهید و یک سرویس پخش نسبتاً جدید با محتوای اصلی تعطیلات ارائه نمی‌دهید؟ مانند ترکسی متل Discovery+، مفهومی عجیب و غریب است، اما ممکن است کار کند – !

و … این کار را انجام می دهد. من در دهه گذشته تعداد زیادی از این نوع فیلم‌ها را دیده‌ام – و منظورم خیلی‌ها است – و بسیار خوشحالم که گزارش بدهم که خانه باز کریسمس از بسیاری جهات انتظارات من را نادیده گرفته است … خوب و بد. از طرف خوب: بازیگران و فیلمنامه قوی هستند. من قبلاً از اینکه گلوریا دوستدار ملیسا چقدر خنده دار است خوشحال بودم، اما ملیسا و دیوید – زوج اصلی – نیز شایسته تشویق هستند. من به خصوص از داشتن نقش اول مردی که شبیه جعل کریس ایوانز نیست، از این فیلم لذت می برم. و فیلمنامه بسیار سرگرم کننده است. صحنه افتتاحیه در عروسی کار بسیار خوبی را در معرفی شخصیت های زیادی انجام می دهد و به همه آنها شوخی های محکمی می دهد. شوخی های واقعی در این فیلم وجود دارد – می دانم!

و پس از آن – نمی توانم بگویم که HGTV بودن فیلم به طرز بدی انتظارات من را زیر پا گذاشت. من عاشق سورپرایز شدن هستم و سکانس‌های کاملی در این فیلم وجود داشت که قطعاً من را وادار کرد که ببینم چه چیزی را تماشا می‌کنم. صحنه های زیادی در این فیلم وجود دارد که شبیه بازیگران در حال خواندن رونویسی از قسمت های Property Brothers هستند. ژانر رنو خانگی یک غذای راحت تلویزیونی پریمو است، اما زمانی که بازیگرانی نقش شخصیت‌هایی را بازی می‌کنند که در واقع مجموعه‌ای را بازسازی نمی‌کنند که شبیه خانه‌ای باشد که در آن زندگی نمی‌کنند و در آن زندگی نخواهند کرد، تاثیری مشابه ندارد. این به کل طرح بازسازی خانه حس دره عجیب و غریبی می دهد که برای من جذاب بود، اگر نه خیلی رمانتیک یا کمدی.

زیرنویس A Christmas Open House 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس خانه باز کریسمس ۲۰۲۲ طرفداران Home Town خوشحال خواهند شد که بدانند ارین و بن در واقع نقش قابل توجهی دارند. من تصور می‌کردم که همه این کامیوهای HGTV با تلفن همراه می‌شوند – به لطف Zoom به معنای واقعی کلمه با تلفن همراه می‌شوند. اینجا اینطور نیست! کیتی استیونز و ویکتور راسوک در واقع چند صحنه را با ارین و بن ناپیر به اشتراک می گذارند و این زوج تلویزیونی نقشی در خواستگاری این زوج فیلم دارند. برای Discovery+ خوب است که در واقع به Napiers کاری می دهد تا علاوه بر ارائه نکاتی از پیش ضبط شده، انجام دهند. با این حال، همیشه کمی عجیب است که به شخصیت های تلویزیونی – مانند مجریان HGTV – خطوطی از قبل نوشته شده برای گفتن داده می شود. داشتن کاریزمای خود به خودی در یک سایت ساخت و ساز با طبیعی جلوه دادن دیالوگ متفاوت است. اما هی – این یک آزمایش عجیب کریسمس است. همه چیز درست نمی شود، اما دیدن این ژانر در مسیر جدیدی جذاب است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.