تاریخ انتشار : سه شنبه 17 آبان 1401 - 15:43
40 بازدید
کد خبر : 204260

دانلود زیرنویس فیلم Ashoka Vanamlo Arjuna Kalyanam 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Ashoka Vanamlo Arjuna Kalyanam 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Ashoka Vanamlo Arjuna Kalyanam 2022 زیرنویس فیلم هندی عروسی آرجون در باغ درختان آشوکا یک فیلم کمدی عاشقانه محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی ویدیا ساگار چینتا و نویسندگی راوی کیران کولا است. این فیلم که توسط SVCC Digital تولید شده است، بازیگرانی چون Vishwak Sen، Ritika Naik و Rukshar Dhillon به ایفای نقش

دانلود زیرنویس فیلم Ashoka Vanamlo Arjuna Kalyanam 2022 زیرنویس فیلم هندی عروسی آرجون در باغ درختان آشوکا یک فیلم کمدی عاشقانه محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی ویدیا ساگار چینتا و نویسندگی راوی کیران کولا است. این فیلم که توسط SVCC Digital تولید شده است، بازیگرانی چون Vishwak Sen، Ritika Naik و Rukshar Dhillon به ایفای نقش پرداخته اند. خلاصه داستان آرجون کومار علام، مجردی ۳۳ ساله است که با ماداوی نامزد می کند، اما او قبل از عروسی فرار می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Ashoka Vanamlo Arjuna Kalyanam 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Ashoka Vanamlo Arjuna Kalyanam 2022 آرجون کومار علام (ویشواک سن) یک پسر ۳۳ ساله از سوریاپت در تلانگانا است. از آنجایی که خانواده او نمی توانند دخترانی را در جامعه خود بیابند، با خانواده ای در روستای آشوکاپورام در آندرا پرادش متحد می شوند. آنها برای مراسم نامزدی با مادهاوی (روکشار دیلون) به آشوکاپورام سفر می کنند. اگرچه آرجون مشتاق صحبت با ماداوی است، اما به نظر خجالتی است و کمتر پرحرف است. مدهاوی یک خواهر کوچکتر از خود واسودها (ریتیکا نایاک) دارد که طبیعتاً پرحرفتر است. در طول فیلمبرداری قبل از عروسی، آرجون متوجه می شود که ماداوی اشک در چشمانش جمع شده است. از آنجایی که خانواده آرجون می خواهند به شهر خود بروند، اتوبوس خراب می شود که باعث می شود چند روز دیگر در همان خانه بمانند. تلاش‌های بیشتر برای ترک خانه به دلیل اعمال قرنطینه توسط دولت به دلیل همه‌گیری COVID-19 مسدود می‌شود.

آرجون کاغذی با شماره موبایلش می‌اندازد و مدهوی در واتس‌اپ با او چت می‌کند که او را خوشحال می‌کند. به دلیل سوء تفاهم، آرجون سعی می کند مدهوی را ببوسد و او در مقابل به او سیلی می زند. آرجون به زودی متوجه می شود که واسودا است که در تمام این مدت با او چت می کرد و او فرض می کرد که مدهوی است. از آنجایی که بزرگترها موافقت می کنند که زودتر با آنها ازدواج کنند، آرجون می گوید که برای موافقت با عروسی به مدتی زمان نیاز دارد. واسودا متوجه می شود که آرجون توسط مدهوی سیلی خورده است و سعی می کند این سوء تفاهم را برطرف کند. واسودا متوجه می شود که مدهوی عاشق پسر دیگری از دانشگاهش است و والدین آنها او را مجبور به نامزدی کرده اند. به دلیل واسودا، مدهوی با آرجون صحبت می کند و می گوید متاسفم. آرجون با عروسی موافقت می کند و به بزرگان خبر می دهد.

دانلود زیرنویس فیلم عروسی آرجونا در جنگل آشوکا ۲۰۲۲ روز بعد، وقتی مدهوی با پسر دیگری فرار می کند، همه شوکه می شوند. این باعث ایجاد شکاف بین بزرگان دو طرف می شود. همانطور که خانواده آرجون شروع به ترک روستا در جاده می کنند، MLA محلی راجارام (ونلا کیشور) و پلیس آنها را مجبور می کنند به دلیل محدودیت های کرونا به خانه مادااوی برگردند و MLA به داوطلبان دستورات واضحی می دهد تا روزانه از همه آنها امضا بگیرند. تا زمانی که محدودیت های کووید برداشته شود. یک آرجون ناراحت همراه با اقوامش مشروب می نوشد و آنها را به خاطر ایجاد شکاف سرکوب می کند. آرجون با واسودا اختلاف دارد، که برای دلداری از او می‌آید و از او می‌پرسد که آیا با یک مرد معمولی مثل آرجون ازدواج می‌کرد؟ واسودا شروع به فکر کردن در مورد این می کند.

زیرنویس فیلم Ashoka Vanamlo Arjuna Kalyanam 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Ashoka Vanamlo Arjuna Kalyanam 2022 در همین حال، خواهر باردار آرجون (ویدیا سیوالنکا) درد می کند و او در بیمارستان بستری می شود. واسودا به آرجون برای سفر و ترتیب دادن غذا برای خواهرش در بیمارستان کمک می کند. آرجون واسودا را از دست چند آدم بد در بازار دهکده نجات می دهد و واسودا به آرجون اطلاع می دهد که او را دوست دارد. وقتی خواهر آرجون در مورد ازدواجش از او سوال می کند، واسودا به او می گوید که حداقل ۳ سال دیگر نیاز دارد زیرا او مسئولیت های کمی دارد و می خواهد بدهی های مالی خانواده اش را پاک کند. آرجون ناامید می شود زیرا او در حال حاضر ۳۳ سال دارد و نمی تواند ۳ سال دیگر را با فشار مداوم والدین و بستگانش صبر کند. وقتی واسودا عکس‌های ازدواج تصادفی را به او نشان می‌دهد، آرجون ناامید بدون اینکه حتی به عکس نگاه کند به همه بله می‌گوید. واسودا احساس بدی می کند و به او می گوید که دفعه بعد قبل از ترک محل دختر به او نگاه کند و اگر دختر مناسبی برای او باشد قلبش از کار می افتد.

زیرنویس فیلم عروسی آرجونا در جنگل آشوکا ۲۰۲۲ برادر شوهر آرجون با برگه های اجازه و امکانات به محل می آید تا همه را به خانه ببرد. تقریباً در همان زمان، پلیس محلی به پدر مدهاوی در مورد مدهوی و معشوقش ویکرام (اشوک سلوان) اطلاع می دهد. معشوقه مدهوی به او می گوید که دلیل ترک خانه مدهوی تصمیم آنها برای استفاده از کاست به عنوان مانعی برای عروسی بوده است. با این حال، مدهوی نتوانست مدت زیادی بدون پدرش بماند و از این رو تصمیم گرفت والدین آنها را متقاعد کند. این امر با بازگشت مدهوی به خانه شکاف بیشتری بین خانواده ها ایجاد می کند. روز بعد، زمانی که آنها شروع به ترک خانه می کنند، آرجون به واسودا نگاه می کند و آرام آرام متوجه می شود که واسودا واقعاً دختر مناسبی برای او است. او ماشین را در نیمه راه متوقف می کند و به پدر و مادرش اطلاع می دهد که می خواهد با واسودا ازدواج کند و او آماده است تا آماده شدن واسودا برای عروسی صبر کند.

آرجون به دهکده برمی گردد و از واسودا خواستگاری می کند و نشان می دهد که تا زمانی که او نیاز داشته باشد منتظر او خواهد ماند. واسودا با خوشحالی موافقت می کند و ازدواج پس از ۳ سال انجام می شود.

زیرنویس Ashoka Vanamlo Arjuna Kalyanam 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس عروسی آرجونا در جنگل آشوکا ۲۰۲۲ این فیلم در ۱۶ آوریل ۲۰۲۱ در حیدرآباد اکران شد. این فیلم توسط ویدیا ساگار چینتا کارگردانی شده است که پیش از این بر روی فیلم‌های راجا وارو رانی گارو و فالاکنوما داس به عنوان فیلمبردار کار کرده و داستان، فیلمنامه و دیالوگ‌ها توسط راوی کیران کولا نوشته شده است که همچنین مجری این فیلم است.

منتقدی از The Hans India به فیلم امتیاز ۳.۵/۵ ستاره داد و نوشت: “Ashoka Vanamlo Arjuna Kalyanam” یک سرگرمی خانوادگی پر از سرگرمی از تالیوود برای تابستان امسال است. نویسندگی صادقانه، اجرای درخشان، و اجرای واقعی.” Neeshita Nyayapati از The Times of India به این فیلم امتیاز ۳/۵ ستاره داد و نوشت: «Ashoka Vanamlo Arjuna Kalyanam یکی از آن فیلم‌هایی است که صحنه‌ها را می‌بینید و با نوستالژی ضربه می‌خورید». Arvind V از Pinkvilla به این فیلم امتیاز ۲.۵/۵ ستاره داد و نوشت: “عمل فوق العاده Vishwak Sen باعث می شود این داستان راحت قابل تماشا باشد”. Sangeetha Devi Dundoo از The Hindu اظهار داشت: “یک ویشواک سن موثر این داستان دلچسب زندگی و ازدواج را تقویت می کند”.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.