تاریخ انتشار : یکشنبه 8 آبان 1401 - 12:01
67 بازدید
کد خبر : 203896

دانلود زیرنویس فیلم Ex 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Ex 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Ex 2021 اگر توجه نکرده‌اید، روسیه در ده سال گذشته فیلم‌هایی تولید کرده است که به شدت شبیه فیلم‌های آمریکایی است. در مقایسه، سینمای آنها نسبت به بازده تجاری، صنعت جوانی است. اما فیلم های آنها هر سال بیشتر و بیشتر شبیه هالیوود می شود. آن‌ها فیلم‌های جنگی حماسی، درام‌های تاریخی، داستان‌های

دانلود زیرنویس فیلم Ex 2021 اگر توجه نکرده‌اید، روسیه در ده سال گذشته فیلم‌هایی تولید کرده است که به شدت شبیه فیلم‌های آمریکایی است. در مقایسه، سینمای آنها نسبت به بازده تجاری، صنعت جوانی است. اما فیلم های آنها هر سال بیشتر و بیشتر شبیه هالیوود می شود. آن‌ها فیلم‌های جنگی حماسی، درام‌های تاریخی، داستان‌های ورزشی تولید می‌کنند و سابقه‌ای از برخی فیلم‌های ترسناک دارند که آن را دولتی کرده‌اند. فیلم‌هایی مانند اسپوتنیک بیگانه‌مانند (۲۰۲۰)، مکان‌های گوتیک ملکه بیل: از طریق شیشه (۲۰۱۹)، و طاعون اهریمنی وحشت III: The Ritual (2015) از طریق مدار جشنواره وارد شده‌اند، و اکنون ما داریم یک تریلر  می گیریم. یا این یک داستان ارواح است؟ یا هر دو؟

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Ex 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Ex 2021 اولین نمایش خود را در آمریکای شمالی در جشنواره فیلم Popcorn Frights داشت و ترکیبی ظریف از این دو ژانر فرعی را ارائه داد. شبح  ؟ یه چیزی شبیه اون. ما با زوج جوان جذابی به نام‌های ساشا (کنستانتین بلوشاپکا) و کاتیا (ورا کینچوا) آشنا می‌شویم که در طول شبی که برای نوشیدن مشروب بیرون می‌روند، به دوستانشان اوله (سرگئی دووینیکوف) و ژنیا (اکاترینا شوماکووا) اعلام می‌کنند که اکنون نامزد کرده‌اند. اوله، کمی رندی لوت است، و ژامبون با مشت یک نان تست برای این زوج ارائه می کند. واضح است که ژنیا از این خبر هیجان زده نیست.

و اکنون ما یک مثلث عشقی کلاسیک داریم. حسادت رنجش. حسادت. ساشا و کاتیا همدیگر را دوست دارند، اما ارتباط ضعیفی با هم دارند. کاتیا یک معتاد به کار استرس زا است که در مورد نارضایتی های کوچک وسواس دارد و برخی مسائل اعتماد دارد. ساشا آرام و غافل است. هنگامی که او شروع به دریافت پیام های تلفنی  از یک “دوست دختر” سابق شیفته، ماشا (ژانا دانیلوا) می کند که نمی تواند در برابر پاسخ دادن به او مقاومت کند. (باهوش نیست.) هم ژنیا و هم اوله توصیه های وحشتناکی به ساشا می دهند، و در نهایت، کاتیا شروع به کشف سرنخ هایی می کند که ممکن است زن دیگری از گذشته ساشا وجود داشته باشد که او باید نگران آن باشد.

در این مرحله، این تمام ویژگی های یک مهیج مانند جاذبه کشنده را دارد. کمی دستکاری و مبهم کردن در جریان است، و ساشا که یک احمق بدبخت است که باید بهتر بداند، دارد عمیق‌تر و عمیق‌تر به سگ‌خانه کاتیا می‌رود. در همین حال، کاتیا شروع به دیدن یک چهره سایه زن شبح مانند می کند که در لحظات کنجکاوی ظاهر می شود و او را ناراحت می کند. زن و شوهر ما اطلاعات کلیدی دراماتیک را از دست می‌دهند، زیرا آن‌ها جذابیت خود را نشان می‌دهند، و داستان زنی را که در یک جشن عروسی تیراندازی می‌کند و سپس خودش را از دست می‌دهند. آیا این پیش بینی است؟ آیا این به زن مرموزی که کاتیا مدام می بیند ربطی دارد؟ شما شرط می بندید که انجام می دهد.

زیرنویس فیلم Ex 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Ex 2021 یک تماس فوق‌العاده با گربه‌ها وجود دارد، در حالی که کاتیا تنها در یک استخر عمومی است، اما این شخصیت مرموز به او ملحق می‌شود که در داخل و خارج از وجود چشمک می‌زند. اهرم‌های ضرب المثل بیشتری کشیده می‌شوند و دکمه‌ها فشار داده می‌شوند، و تنش دراماتیک در اولین و نیم عمل فوق‌العاده است. و سپس، روح تهاجمی می شود. و جنبه هیجان انگیز فیلم به پایان می رسد. کاملا به معنای واقعی کلمه.

سپس فیلم به طور کامل به یک داستان ارواح تبدیل می‌شود و ساشا متوجه می‌شود که به دلیل حماقتی که در نوجوانی انجام داده بود، به عنوان بخشی از یک نفرین مورد هدف قرار گرفته است. یک درس: با فتوشاپ سر در نیاورید. باز خواهد گشت تا شما را آزار دهد. فاش شدن کاری که او انجام داده بود قطعات اصلی فیلم را به هم می چسباند و فیلم یک تایمر شمارش معکوس دریافت می کند که در آن ساشا و کاتیا باید یک عروسی ارتدکس با تفنگ ساچمه ای و یک سری مراسم دیگر را انجام دهند تا خود را از شر نفرین خلاص کنند.

متأسفانه، عمل سوم پس از استفاده از دو عمل اول برای ساختن این شبکه پیچیده از فریب و خیانت، نسبتاً فرمولی به نظر می رسد. این خوشمزه بود داستان ارواح می توانست از مقداری ادویه اضافه استفاده کند. اگرچه او یک داستان پس زمینه غم انگیز شگفت انگیز دارد، اما آنطور که باید ترسناک نیست. در حقیقت، تنش در مثلث عشقی هیجان انگیز بیشتر از روح بود. فکر می‌کنم اگر نوشته‌ها یک مسیر را انتخاب می‌کردند و روی آن سرمایه‌گذاری می‌کردند، این می‌توانست فیلم فوق‌العاده‌ای باشد. من به شدت روی چیدمان شرور کاذب کمی سخت گرفتم. و لحظه‌ای بود که وقتی فهمیدم شرور دروغین اعزام شده است، احساس آرامش کردم و فریب خوردم، زیرا می‌خواستم ببینم آن داستان به نتیجه رضایت‌بخش‌تری می‌رسد.

زیرنویس فیلم Ex 2021 - بلو سابتایتل

پوزیرفسکی فیلمی مجلل خلق کرده است. از سبک و طعم می چکد. پالت رنگ او پویا است و از قرمز به آبی به کهربایی تغییر می کند تا زمینه توناژی ایجاد کند. او از حجاب‌ها به‌عنوان عناصر پنهان‌کننده شفاف استفاده می‌کند، چه پرده‌های مهره‌ای یا کفن‌های بیمارستانی. صحنه های عاشقانه بدون اینکه بیهوده باشند  هستند و این کمک می کند که بازیگران بسیار زیبا باشند. وقتی فیلم از هیجان انگیز به روحی تبدیل می شود، مناظر و همچنین پالت تغییر می کند. کلوپ های شبانه و کاندوهای مجلل که با کابین های فرسوده، مملو از آثار باستانی و گرد و غبار به هم ریخته جایگزین شده اند، از بین رفته اند.

اینطور که هست، فیلم خوبی است، عالی به نظر می‌رسد و شخصیت‌هایی دارد که به‌خوبی در جایگاه‌های به‌راحتی قابل شناسایی قرار می‌گیرند. به نظر می رسد عواقب مرگ شخصیت ها تأثیرات ماندگار کمی بر شخصیت های بازمانده دارد. شخصیت‌های فرعی فقط از چشم‌ها دور می‌شوند، از ذهنشان دور می‌شوند، و چند شخصیت وجود دارند که به عنوان خوراک توپ شبح‌وار معرفی می‌شوند. این یک فیلم ترسناک است، بنابراین غیرمنتظره نیست، اما آنها واقعاً چندان به طرح داستان کمک نکردند. The Ex سرگرم کننده است، و شما مجبور خواهید شد تا آن را تا آخر ببینید.

من به ویژه از بازی ورا کینچوا از کاتیا آسیب دیده لذت بردم. او بسیار بامزه است، اما مشکلات عزت نفس دارد، به خصوص وقتی خودش را با ویژگی های مدل مانند Sasha’s Ex مقایسه می کند. او بهترین و کامل ترین قوس شخصیتی فیلم را دارد. ساشا نیز قوس دارد، چون وقتی متوجه می‌شود که ممکن است مقصر عذابی باشد که بر سر آن دو آمده است، شروع به جمع شدن می‌کند، جسارت او مدت‌هاست که از بین رفته است. اما در نهایت این داستان کاتیا است. و این بسیار چشمگیرتر است زیرا اولین فیلم Kincheva است.

زیرنویس Ex 2021 - بلو سابتایتل

The Ex رتبه بندی نشده است، و من بیشتر شک دارم که یک اکران معمولی در سینما در ایالات متحده داشته باشد. مطمئناً به رتبه R می رسد، بیشتر به دلیل برهنگی و محتوای ، زبان و برخی خشونت ها. فیلم بسیار سبک است، اما چند لحظه وحشتناک وجود دارد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.