تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 آذر 1401 - 14:32
47 بازدید
کد خبر : 205006

دانلود زیرنویس فیلم National Lampoon’s Christmas Vacation 1989 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم National Lampoon’s Christmas Vacation 1989 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم National Lampoon’s Christmas Vacation 1989 زیرنویس فیلم تعطیلات کریسمس ملی لمپون یک فیلم کمدی کریسمس آمریکایی محصول ۱۹۸۹ و سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های تعطیلات مجله نشنال لمپون است. تعطیلات کریسمس به کارگردانی جرمیا اس چچیک، نویسندگی و تهیه کنندگی جان هیوز و با بازی چوی چیس، بورلی دی آنجلو و رندی

دانلود زیرنویس فیلم National Lampoon’s Christmas Vacation 1989 زیرنویس فیلم تعطیلات کریسمس ملی لمپون یک فیلم کمدی کریسمس آمریکایی محصول ۱۹۸۹ و سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های تعطیلات مجله نشنال لمپون است. تعطیلات کریسمس به کارگردانی جرمیا اس چچیک، نویسندگی و تهیه کنندگی جان هیوز و با بازی چوی چیس، بورلی دی آنجلو و رندی کواید با نقش های فرعی توسط میریام فلین، ویلیام هیکی، می کوئستل، دایان لاد، جان راندولف ساخته شد. ، به عنوان مثال. مارشال، دوریس رابرتز، ژولیت لوئیس و جانی گالکی، و حضور ویژه جولیا لوئیس دریفوس، نیکلاس گست، الن همیلتون لاتزن، برایان دویل موری و ناتالیا نوگولیچ. بر اساس داستان کوتاه هیوز “کریسمس ’۵۹” که در نشنال لمپون منتشر شده است، داستان خانواده گریسولد را روایت می کند که تعطیلات کریسمس را در خانه با بستگان خود سپری می کنند و درگیری های متعاقب آن.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم National Lampoon's Christmas Vacation 1989 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم National Lampoon’s Christmas Vacation 1989 کلارک گریسولد ساکن منطقه شیکاگو قصد دارد کریسمس خوبی را با تمام خانواده خود داشته باشد. او همسرش الن، دخترش آدری و پسرش راستی را برای یافتن درختی به کشور می راند. کلارک پس از ساعت ها راه رفتن در میان برف، بزرگترین درختی را که می تواند پیدا کند، انتخاب می کند. خیلی دیر فهمیدند که هیچ ابزاری برای قطع کردن درخت نیاورده‌اند، مجبور می‌شوند قبل از اینکه درخت را به سقف ماشینشان بسته‌اند، آن را از ریشه بکنند.

بلافاصله پس از آن، پدر و مادر کلارک و الن برای کریسمس می آیند، اما مشاجره آنها به سرعت شروع به آزار خانواده می کند. با این حال، کلارک نگرش مثبت خود را حفظ می کند و مصمم به داشتن یک “کریسمس خانوادگی قدیمی سرگرم کننده” است. او تمام نمای بیرونی خانه را با ۲۵۰۰۰ چراغ چشمک زن می پوشاند که در ابتدا کار نمی کنند، زیرا او به طور تصادفی آنها را از طریق کلید چراغ گاراژ خود وصل کرده است. وقتی بالاخره وارد می‌شوند، موقتاً باعث کمبود برق در سراسر شهر می‌شوند و برای همسایه‌های یوپی کلارک، تاد و مارگو چستر، هرج و مرج ایجاد می‌کنند. در حالی که در چمن جلویی ایستاده و چراغ‌ها را تحسین می‌کند، کلارک از دیدن پسر عموی ساکن الن، کاترین و شوهرش ادی، شوکه می‌شود، زیرا آنها بدون اطلاع قبلی به همراه فرزندانشان، راکی ​​و روبی سو، و حیوان خانگی‌شان روتوایلر اسناتز می‌رسند. ادی بعداً اعتراف می کند که آنها در RV که وارد شده بودند زندگی می کنند زیرا او خراب است و مجبور شده است خانه و زمین خود را بفروشد. بعلاوه، نیمه بزرگتر فرزندان او آنقدر شلوغ هستند که نمی توانند به ملاقات ادی بپیوندند. کلارک پیشنهاد می‌کند برای بچه‌های ادی هدیه بخرد تا بتوانند همچنان از کریسمس لذت ببرند. بلافاصله پس از آن، خاله بتانی پیر کلارک و عمو لوئیس بدخلق نیز از راه می رسند.

دانلود زیرنویس فیلم کریسمس ملی لمپون ۱۹۸۹ کلارک شروع به تعجب می کند که چرا رئیسش، فرانک شرلی، پاداش سالانه خود را به او نداده است، که او به شدت به آن نیاز دارد تا پیش پرداختی را که برای نصب استخر برای تابستان آینده پرداخت کرده است، جایگزین کند. پس از یک شام فاجعه بار شب کریسمس، همراه با برق گرفتگی گربه بتانی و سوختن تصادفی درخت کریسمس عمو لوئیس در حالی که سیگار برگ خود را روشن می کرد، سرانجام پاکت نامه ای را از یک پیام رسان شرکت دریافت کرد که روز قبل موفق به تحویل آن نشده بود. به جای پاداش فرضی، پاکت حاوی یک سال عضویت رایگان برای “باشگاه ژله ای ماه” است. این امر باعث می‌شود که کلارک به شدت در مورد فرانک صحبت کند و از روی عصبانیت درخواست کند که او را در کمان پیچیده به خانه تحویل دهند تا کلارک بتواند به او توهین کند.

زیرنویس فیلم National Lampoon's Christmas Vacation 1989 - بلو سابتایتل

زیرنویس National Lampoon’s Christmas Vacation 1989 ادی که درخواست کلارک را به معنای واقعی کلمه درک می کند، به عمارت فرانک می رود و او را می رباید. فرانک اعتراف می کند که پاداش کریسمس را لغو کرده است و کلارک او را به خاطر این کار تنبیه می کند. در همین حال، همسر فرانک، هلن، با پلیس تماس می گیرد و یک تیم SWAT به خانه گریسولد حمله می کند و همه را زیر اسلحه نگه می دارد. فرانک تصمیم می گیرد که اتهامی را مطرح نکند و وضعیت را برای همسرش و رهبر SWAT توضیح می دهد، که هر دو او را به خاطر تصمیمش برای حذف پاداش ها سرزنش می کنند. فرانک در نهایت تصمیم به بازگرداندن پاداش ها می گیرد (با دریافت جایزه ای برابر با مبلغ سال گذشته به اضافه ۲۰٪ به عنوان غرامت).

وقتی راکی ​​و روبی سو معتقدند بابانوئل را از دور می بینند، خانواده به بیرون می روند. کلارک به آنها می گوید که در واقع ستاره کریسمس است و سرانجام متوجه می شود که تعطیلات برای او چه معنایی دارد. عمو لوئیس می‌گوید نور از تصفیه‌خانه فاضلاب می‌آید و به کلارک یادآوری می‌کند که ادی فاضلاب RV خود را به زهکشی طوفان نزدیک می‌ریزد. قبل از اینکه کلارک بتواند جلوی او را بگیرد، عمو لوئیس کبریتی را که برای روشن کردن سیگارش استفاده می‌شد به داخل فاضلاب پرتاب می‌کند و باعث انفجار می‌شود. انفجار تزیین سورتمه بابانوئل را به آسمان می فرستد. عمه بتانی شروع به خواندن «برق ستاره‌ای» می‌کند و همه به آن می‌پیوندند تا تزئینات شعله‌ور به دوردست پرواز کند.

زیرنویس فیلم کریسمس ملی لمپون ۱۹۸۹ کل خانواده، فرانک و هلن، و اعضای تیم SWAT سپس در داخل خانه جشن می گیرند، در حالی که کلارک و الن با خوشحالی یک بوسه کریسمس را به اشتراک می گذارند، و کلارک بیرون ایستاده و راضی است که کریسمس عالی را برای خانواده خود فراهم کرده است. همانطور که تیتراژ پخش می شود، او موفق می شود نوازش مورد نظر خود را به اسنات بدهد.

زیرنویس National Lampoon's Christmas Vacation 1989 - بلو سابتایتل

زیرنویس کریسمس ملی لمپون ۱۹۸۹ این فیلم در حالی که در آخر هفته افتتاحیه ۱۱۷۵۰۲۰۳ دلار فروخت، پس از بازگشت به آینده قسمت دوم، در جایگاه دوم جدول گیشه قرار گرفت. این فیلم در نهایت در هفته سوم اکران خود در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت و آخر هفته بعد در رتبه اول باقی ماند. این فیلم در حالی که در سینماها نمایش داده می شد در مجموع ۷۱,۳۱۹,۵۴۶ دلار در ایالات متحده فروخت. این فیلم تا زمان اکران Vacation در سال ۲۰۱۵ پردرآمدترین فیلم این مجموعه بود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.