تاریخ انتشار : جمعه 6 آبان 1401 - 11:53
40 بازدید
کد خبر : 203776

دانلود زیرنویس انیمیشن Wendell & Wild 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Wendell & Wild 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Wendell & Wild 2022 زیرنویس انیمیشن وندل و وحشی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی هنری سلیک بر اساس فیلمنامه ای نوشته سلیک و جردن پیل (که به عنوان تهیه کننده نیز فعالیت می کنند)، بر اساس کتاب منتشر نشده سلیک و کلی مک لئود چپمن به همین نام است. کیگان-مایکل کی و پیل

دانلود زیرنویس انیمیشن Wendell & Wild 2022 زیرنویس انیمیشن وندل و وحشی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی هنری سلیک بر اساس فیلمنامه ای نوشته سلیک و جردن پیل (که به عنوان تهیه کننده نیز فعالیت می کنند)، بر اساس کتاب منتشر نشده سلیک و کلی مک لئود چپمن به همین نام است. کیگان-مایکل کی و پیل به عنوان شخصیت های اصلی با آنجلا باست، لیریک راس، جیمز هانگ و وینگ ریمز در نقش های فرعی بازی می کنند. این فیلم اولین فیلم بلند سلیک پس از کورالین (۲۰۰۹) است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن Wendell & Wild 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن Wendell & Wild 2022 دو برادر شیطان مکر، وندل و وایلد (کیگان-مایکل کی و جردن پیل)، از کت الیوت (لیریک راس) ۱۳ ساله کمک می گیرند تا آنها را به سرزمین زنده ها احضار کنند.

در ۳ نوامبر ۲۰۱۵، گزارش شد که هنری سلیک در حال توسعه Wendell & Wild است، یک ویژگی جدید استاپ موشن با کیگان-مایکل کی و جردن پیل، بر اساس داستان اصلی سلیک. در ۱۴ مارس ۲۰۱۸، این فیلم توسط نتفلیکس انتخاب شد. در مصاحبه ای در ژوئیه ۲۰۱۹، کی فرآیند صداپیشگی را توضیح داد، جایی که “جردن و من وارد شدیم و جلسه ای را علیه استاتیک در غرفه های ضبط انجام دادیم، نشستیم به اردن نگاه می کنیم و ایده های زیادی در جریان است، و برای حفظ آن ارگانیک از یکدیگر جدا می شویم. احساس. معمولاً وقتی صداها را پیدا می‌کنید و می‌خواهید کمی پالایش داشته باشید، به کف اتاق ختم می‌شود. و سپس از آن به عنوان الهام برای ادامه نوشتن استفاده می کند». پابلو لوباتو به عنوان طراح اصلی در عروسک های استاپ موشن خدمت کرد. در ۴ ژوئن ۲۰۲۰، برونو کولایس به عنوان آهنگساز تایید شد. در ۱۴ مارس ۲۰۲۲، بازیگران توسط نتفلیکس در یوتیوب فاش شد.

دانلود زیرنویس انیمیشن وندل و وحشی ۲۰۲۲ از ۱۵ ژوئن ۲۰۲۰، تولید از راه دور در طول همه‌گیری کووید-۱۹ انجام می‌شد، و پیل، نویسنده و صداپیشه اصلی، توضیح داد که “از کار کردن با هنری سلیک و خدمه برای Wendell & Wild لذت بردم. من نمی‌توانم منتظر باشم. شما این فیلم را کشف کنید». در مصاحبه ای در ۸ اکتبر ۲۰۲۰ با هالیوود ریپورتر، تهیه کننده فیلم، مدیر عامل گروه Gotham، الن گلداسمیت-وین، در مورد پروژه توضیح داد و گفت: “ما در اواسط تولید در پورتلند، اورگان هستیم، جایی که خدمه از آتش سوزی رنج برده اند. اخیراً، کووید و ناآرامی های سیاسی و اجتماعی زیاد. این فیلم بسیار چالش برانگیز بوده است.” تا فوریه ۲۰۲۱، تولید فیلم در پورتلند ادامه داشت.

زیرنویس انیمیشن Wendell & Wild 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Wendell & Wild 2022 پس از کورالین، سلیک احساس کرد که انیمیشن استاپ موشن آنقدر روان شده بود که از انیمیشن های کامپیوتری قابل تشخیص نبود و برخی از اهداف استاپ موشن را از بین برد. او تصمیم گرفت که ایراداتی مانند نمایان ماندن خطوط درز روی چهره های جایگزین و عکسبرداری با فریم های کمتر در ثانیه در برخی صحنه ها را مجاز کند. به جز یک نرم‌افزار استاپ موشن به نام Dragonframe، سلیک کم و بیش از همان نوع ابزارها و تکنیک‌هایی استفاده کرد که در Coraline بیش از یک دهه قبل از آن استفاده شد.

بخشی از فیلم به صورت انیمیشن بریده شده ساخته شد تا عروسک ها دو بعدی به نظر برسند. آنها از قلع پوشیده شده با سیلیکون ساخته شده بودند. با الهام از انیمیشن سایه-عروسکی در “هری پاتر و یادگاران مرگ: قسمت ۱” و در اصل ایده ای برای فیلم استاپ موشن سلیک “The Shadow King” که هنوز ساخته نشده بود، برخی از آن به عنوان انیمیشن silhouette که ترکیبی از برش ها و CGI بود. مورد دوم زمانی استفاده می‌شد که برش‌ها خیلی محدود بودند.

زیرنویس انیمیشن وندل و وحشی ۲۰۲۲ اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲ انجام داد و در ۲۱ اکتبر ۲۰۲۲ در سینماهای منتخب اکران شد، قبل از اکران در نتفلیکس در ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲. در ۶ نوامبر ۲۰۱۸، نتفلیکس اعلام کرد که این فیلم قرار است در سال ۲۰۲۱ اکران شود.[ در ۱۸ جولای ۲۰۱۹، کی اعلام کرد که این فیلم قرار است در اواخر سال ۲۰۲۰ اکران شود. در ۱۴ ژانویه ۲۰۲۱، مدیر عامل نتفلیکس، تد ساراندوس، فاش کرد که اکران فیلم به «۲۰۲۲ یا بعد از آن» منتقل می‌شود تا معیارهای نتفلیکس برای انتشار شش انیمیشن در سال را برآورده کند.  سیمون و شوستر فیلمنامه را با فرم رمان تطبیق دادند تا با اکران فیلم ارتباط برقرار کنند.

زیرنویس Wendell & Wild 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس وندل و وحشی ۲۰۲۲ در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۷۸ درصد از ۶۰ نقد منتقد، با میانگین امتیاز ۷.۱/۱۰ مثبت هستند. اجماع این وب‌سایت چنین است: «وندل و وایلد با داشتن شگفتی‌های بصری مطابق با داستان جاه‌طلبانه و فراگیرش، برای طرفداران نوظهور ترسناک رفتاری ترسناک است.» متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می کند، بر اساس ۱۶ منتقد، امتیاز ۷۲ از ۱۰۰ را به فیلم اختصاص داده است که نشان دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است.

چیس هاچینسون از Collider، نقد مثبتی ارائه کرد و گفت: “وقتی همه چیز با هم جمع می شود، Wendell & Wild در نهایت احساس رهایی پیدا می کند، چه از لحاظ هنری و چه از لحاظ موضوعی، با کارهای برتر از همه درگیر.” سارا بی میلنر، از /فیلم، نیز نقد مثبتی را ارائه کرد و نوشت: “از کابوس قبل از کریسمس عبور کنید – یک فیلم ترسناک استاپ موشن جدید در شهر وجود دارد.” مایکل رشتهافن، از هالیوود ریپورتر، فیلم را به دلیل اینکه “مخلوطی تازه و بسیار بدیع از نسبت های بازیگوش گرند گیگنول” است، تحسین کرد. رادهیان سیمون‌پیلای، از گاردین، نوشت: «سلیک هر چه شخصیت‌های بیشتری با آنها کار کند، فضای بیشتری برای کاردستی بصری عجیب و غریب و کمیک او وجود دارد.» در یک بررسی مثبت، برای RogerEbert.com، برایان تالریکو نوشت: “نمی توان انکار کرد که این دنیایی است که طرفداران انیمیشن فقط می خواهند آن را کشف کنند، در آن زندگی کنند و از آن لذت ببرند. خیلی طولانی است که پنجره ای به هنری سلیک پیدا کرده ایم. مغز و هنوز هم منظره ای شگفت انگیز است.”

زیرنویس انیمیشن وندل و وحشی 2022 - بلو سابتایتل

Meagan Navarro، از Bloody Disgusting، نقدی ملایم ارائه کرد و نوشت: «این یک سرگرمی است، اگر کمی بیش از حد پر باشد، با شخصیت‌های به یاد ماندنی و هیجین‌های خنده‌دار سرگرم‌کننده است». استر زاکرمن که برای Vanity Fair می نویسد، می گوید: فیلم «کمی بیش از حد پیچیده است که تغییرات کوتاهی در جهان ایجاد کرده است، اما به مکانی پر از احساسات واقعی و فراخوانی مهیج برای از بین بردن غول های دنیای واقعی تبدیل می شود. از شیاطین عالم اموات.” جیسون بیلی از لیست پخش، کاراکترها و انیمیشن استاپ موشن را تحسین کرد و به فیلم نمره “B-” اختصاص داد، اما در نهایت نتیجه گرفت: “اگر خیلی سخت تر بود (۱۰۵ دقیقه نسبتا شل و ول می شود) یا سرعت بیشتری داشت، آنها ممکن است واقعاً چیزی در اینجا داشته باشد؛ اوج ها بالا هستند، اما سلیک تلاش می کند تا شتاب داستانی خود را حفظ کند.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.